Arçelik Servisi

Arçelik Servisi Volkan GÖKÇEKAYA (Yetkili)
İSTANBUL
  • 05.01.2018       758 Okuma      Setkör : Teknik Servis
  • icon (0212) 876 0 888
  • icon (0532) 431 67 26
  • icon  -
  • icon www.klimaservisiarcelik.com
  • icon Yakuplu Mah. Önder Cd. No.6 Beylikdüzü

Arçelik Servisi;

Arçelik Servisi Türkiye'de beyaz eşya denilince ilk akla gelen firmaların başında Arçelik gelmektedir. Sizde bir Arçelik klima veya kombi sahibi iseniz Profesyonel Servis Hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arçelik klima ve kombi servisi, 0212 876 0 888. Arçelik klima, kombi servisi olarak, tüm tamir-bakım ve onarım, klima taşıma işlemleri, montajı. İstanbul geneli tüm ilçelerde Arçelik kombi ve klima servisi için hizmetinizdeyiz. Her türlü klima veya kombi teknik sorunlarınız için 7/24 klima servisi, Arçelik klima servisi 0532 431 67 26 bir telefon kadar yakınınızda.
düğün davetiye modelleri
demirdöküm kombi
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.