Atakent Sınav Etüt Merkezi

Atakent Sınav Etüt Merkezi Atakent Sınav Etüt (Yetkili)
İSTANBUL
  • 23.12.2017       852 Okuma      Setkör : Eğitim Hizmetleri
  • icon (0212) 696 22 22
  • icon (0 545) 321 44 55
  • icon -
  • icon www.atakentetutmerkezi.com
  • icon Atakent Mh. 227. Sk. No:2 Soyak Olimpiakent Sitesi Teraspark Çarşısı

Atakent Sınav Etüt Merkezi;

Atakent Sınav Etüt Merkezi Eğitimi tek bir alanda değil, bir bütün olarak gören kurumumuz birçok farklı alanda eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Forum Akademi, kurucuları eğitim bilimlerinde master yapmış, öğretmen kökenli olan ender eğitim kurumlarından biridir. İngilizce alanındaki başarılarımızı uluslararası dil okullarından Oxford House College ile anlaşma yapıp bölgedeki temsilciliğini alarak daha da güçlendirmiş olup çocuk ve yetişkin gruplarında klasik gramer eğitimi yerine yabancı öğretmenler eşliğinde akıcı konuşma kurslarımız ile birçok kişinin İngilizce konuşma hayalini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Faaliyetlerimiz
Okula destek & Sınava hazırlık programları
Etüt programları
Özel ders programlarımız
Oxforf House College İngilizce programlarımız
Oxford Kids House (İngilizce çocuk programlarımız)

düğün davetiye modelleri
demirdöküm kombi
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.