mobil menu
ara

Güvenilir Firmalar Rehberine Kayıt Avantajları Nelerdir?


Güvenilir firmalar rehberine kayıt işlemi artık ücretsiz olarak devam etmektedir. Hemen ücretsiz firma rehberine ekle

Link çıkışı olmadan ücretsiz rehber kaydı yapabilirsiniz. Backlink isteyen kullanıcılar iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. İçeriğinizi oluşturup sayfanıza 3 adet backlik çıkışı olacak şekilde çalışmamız yine ücretli olarak devam etmektedir.

Ödeyeceğiniz 5 TL için sadece rehbere kayıt değil bunun yanında, web sayfanızın değerini artıracak google aramalarında fark edilmenize yardımcı olacak işlemler sunuyoruz.

* Özgün SEO uyumlu bir makale ile işe başlıyoruz. Firma veya Ürününüzün tanıtımı için.(Dilerseniz sizde verebilirsiniz.)
* Belirlediğiniz 3 anahtar kelime için işlem yapıyoruz.
* Anahtar kelimeleriniz ile sayfamızdan baclink çıkışı veriyoruz.(nofollow veya dofollow isteğinize göre)
* İki farklı görsel ekleme imkanı,
* Sosyal media hesaplarında tanıtım.

Bu işlemler, bir çok yerde farklı freelance ile iş yapan sayfalarda en az 40 - 50 TL arasında bir bedel ile yapılmaktadır.

Hemen firma ekleme sayfamızdan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

*** İllegal veya toplum ahlakına aykırı vb sayfalar için hizmet sunulmamaktadır.

güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.