Ödeme & Reklam Fiyatları

"www.guvenilirfirmalar.com" sayfamız içi firma rehberine kayıt işlemi 15 TL dir. Ödeme işlemi EFT yolu ile yapılmaktadır. Rehber kayıt işleminden önce veya bilgi vererek daha sonra ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra firmanız için onay verilecektir. Sayfa içerisinde sağ alanda bulunan reklam alanları için ücretler farklıdır. Her türlü bilgi için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Güvenilir Firmalar sayfasını lütfen ücretsiz firma rehberleri ile kıyaslamayınız.

Ücretli olarak neden firma rehberine kayıt olmalıyım?


Güvenilir Firma Rehberi Kayıt Avantajları

Ödediğiniz ücret ile sadece rehbere kayıt işlemi yapmıyoruz. Web sayfanızın değerini artıran google aramalarında fark edilmenizi sağlayan işlemler sunuyoruz.

* Belirlediğiniz 2 anahtar kelime için,
* Anahtar kelimeleriniz ile sayfamızdan baclink çıkışı veriyoruz.(nofollow veya dofollow isteğinize göre)
* İki farklı görsel ekleme imkanı,
* Sosyal media hesaplarında tanıtım.

Yukarıda saydığımız işlemler farklı freelance iş yapan sayfalarda en az 40 - 50 TL arasında yapılmaktadır.

Hemen firma ekleme sayfamızdan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

*** İllegal veya toplum ahlakına aykırı vb sayfalar için hizmet sunulmamaktadır.

düğün davetiye modelleri
demirdöküm kombi
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.