Sosyal Media Kullanımı

icon tarih 16.12.2018    icon okuma 2853    icon okuma Teknoloji
Sosyal Media Kullanımı We Are Social ve Hootsuite tarafından yayınlanan Digital in 2017 Global Overview raporuna göre; dünyanın yarısından fazlası artık en az 1 adet akıllı telefon kullanırken, dünya nüfusunun neredeyse üçte ikisi en az bir cep telefonu sahibi. Dünya genelinde web trafiğinin yarısından fazlasının artık cep telefonundan geldiği bildirilen raporda, Türkiye'ye ilişkin veriler de var.

Türkiye nüfusunun yüzde 60’a yakını internete bağlanıyor. Türkiye yer alan mobil kullanıcı sayısı ise 71 milyona ulaşmışken, sosyal medyayı mobil üzerinden kullananların sayısı 42 milyon olarak veriliyor. Ortalama olarak bir gün içerinde 7 saati bilgisayarda, 3 saati telefondan internete ve 3 saati de sosyal medya hesaplarında geçiriyoruz.

Bilinçsizce internet kullanımının artması sebebi ile psikolojik rahatsızlıklar tırmanmış vaziyette iken, Türkiye'de genç nüfusun internet kullanım oranı yüzde 90'lar civarına gelmiş vaziyette.
düğün davetiye modelleri
demirdöküm kombi
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.