Batıbay Turizm

Batıbay Turizm Batıbay TURİZM (Yetkili)
İSTANBUL
  • 23.12.2017       652 Okuma      Setkör : Seyehat & Turizm
  • icon (0 212) 592 41 99
  • icon -
  • icon info@batibayturizm.com
  • icon www.batibayturizm.com
  • icon Cumhuriyet Mah. Yasemin Sk. Huzur Aprt. No: 2/1 Küçükçekmece/İSTANBUL

Batıbay Turizm;

Batıbay Turizm Batıbay turizm, 1998 yılında bu yana turizm sektörünün içinde bulunan ve insan için hizmetin ne olduğunu çok iyi bilen firmamız, dinamik ve deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Verdiği taahhütlerin hepsini eksiksiz yerine getiren Batıbay Turizm, yoğun İstanbul trafiğin de meydana gelebilecek servis aksamalarını anında gidermek ve kurmuş olduğu sistemin düzenli bir şekilde işlemesini sağlamak için “Servis Kontrol Sistemi” kurmuştur.
düğün davetiye modelleri
demirdöküm kombi
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.