mobil menu
ara

Perdeci Yaşar

Perdeci Yaşar Perdeci Yaşar Ali Kuşçu (Yetkili)
KONYA
  • icon 03322372324
  • icon 03322372324
  • icon info@perdeciyasar.com
  • icon perdeciyasar.com
  • icon Musalla Bağları Mah. T.Manifaturacılar Çrş. Kasım Ayvaz Sk. No:134 Selçuklu/Konya

Perdeci Yaşar;

Perdeci Yaşar Konya Perde Satışı 
Başta Konya olmak üzere tüm Türkiye'ye perde satış hizmeti veren perde satış firması Perdeci Yaşar online web sitesi perdeciyasar.com üzerinden ürünlerini sergilemeye başladı. Onlarca marka ve binlerce perde çeşidi olan Perdeci Yaşar en geç 10 günde teslim, teslimattan sonra da ürünlerin arkasında durma, yerinde keşif gibi önemli hizmetleri ile sektörde öne çıkan firma olmayı başardı. 

Perde Modelleri 
Her türlü perde satışını yapan Perdeci Yaşar; Oturma Odası perdeleri, Salon perdeleri, Mutfak perdeleri, Çocuk Odası perdeleri, Yatak Odası perdeleri, Cam Balkon perdeleri başta olmak
16/04/2022       1756 Okuma      Setkör : Tekstil
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.