mobil menu
ara

Tgtile Mermer Traverten Serbest Boy Patlatma Ledger Panel

Tgtile Mermer Traverten Serbest Boy Patlatma Ledger Panel Gökhan TEZYAL (Yetkili)
BURDUR
  • icon +90 533 945 69 35
  • icon +90 533 945 69 35
  • icon info@tgtile.com
  • icon www.tgtile.com
  • icon Atilla Mh. Alparslan Türkeş Bulv. No:584 Bucak/Burdur

Tgtile Mermer Traverten Serbest Boy Patlatma Ledger Panel;

Tgtile; bir TG Stone Maden İnşaat Nakliyat San. ve Tic. Ltd. Şti.firmasıdır ve MermerKültür TuğlasıSerbest Boy PatlatmaLedger PanelTerrazzoTravertenLimestone gibi taş taş ve mermer ürünler üretim ve satış hizmeti vermektedir. 
Yurtiçine ve yurtdışına mermer ve mermer ürünleri satışı yapan firmamız alanında uzman, gün geçtikçe büyüyen, gelişen teknolojisiyle hizmetine devam etmektedir.

Tgtile; bir çok mermer çeşidinin imalat ve satışını yapmaktadır. Başlıca ürünleri; traverten mermer, serbest boy patlatma, muğla beyaz mermer, burdur bej mermer, Luna Star Bej Mermer, Kırmızı Kültür Tuğlası, Siyah Kültür Tuğlası, Beyaz Kültür Tuğlası, Kahve Kültür Tuğlası gibi ürünleridir.
25/04/2022       1608 Okuma      Setkör : İthalat - İhracat
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.